üf-püf-of.

Bazı anlar vardır. Zamanı durdurmak istersiniz, o an hiç bitmesin diye. Çünkü bir daha o ana dönemeyeceğiniz sanki içinize doğar. Sanki o an bitince her şey de yanında yitip gidecek.

Üf!

Sanki hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını bilirsiniz de, korktuğunuz da başınıza gelmesin diye dile getirmezsiniz. Eureka! Her zaman aklınıza gelen başınıza gelir!

Bazı masalar vardır. Kalkmak istemezsiniz, o anki keyif hiç bitmesin diye. Çünkü bir daha o keyfi aynen alamayacağınız sanki içinize doğar. Sanki o masadan kalkınca her şey de bir toz bulutu gibi dağılıp gidecek.

Püf!

Sanki o anın dağılmaya hazır bir toz bulutundan ibaret olduğunu bilirsiniz de, bari çabucak dağılıp gitmesin diye dile getirmezsiniz. Eureka! O güzel anlar her zaman bir toz bulutu gibi dağılıp gider.

Bazı insanlar vardır. Bazen hiç tanışmamış olmayı istersiniz, kötü hallerini görüp de iyi hallerini unutmayasınız diye. Çünkü bir daha eskisi gibi bakamazsınız onlara. Sanki fotoğraflara baktığınızda bir yabancı ile göz göze gelirsiniz.

Of!

Sanki iyi hallerinin bir hayal olduğunu bilirsiniz de, büyü bozulmasın diye dile getirmezsiniz. Eureka! O güzel insanlar her zaman en kötü şekilde sahneyi terk ederler.

Bu pazar akşamındaki kahvemizi de ‘kara’ dostum ile senin için yudumluyoruz sayın okuyucu. Aylar önce aynı masadaki keyifli bir anı yad ederek.

Güzel bir hafta olsun.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s