MMXVIII.

Buraya bazı şeyler koyuyorum sayın 2019. Yıl boyunca aklında olsun. Lazım olursa açar okursun. Olmazsa da olsun, bir zararı yok burada dursun.


Buraya tabiatı koyuyorum; ‘pazar sabahı erken uyananlar kulübü’nü, #sunset’leri,#günaydın’ları, ağaç gölgelerini, göl kenarlarını. Onlar bizim kardeşimiz, çok canımız sıkılırsa arada onlarla konuşuruz.

Buraya küçük mutlu güneşler koyuyorum. Bazı günlerimiz karanlık oluyor ve bazı akşamlar çok soğuyor, ısınırız.

Buraya bir inanç, bir inat koyuyorum. Tut ki unuttuk, tekrar bakalım buraya, inat ettikçe, inandıkça varız.

Buraya yolun yokuşunu koyuyorum. Alışkın olduğumuz için yokuşu koyuyorum. Yıl boyunca nefesimiz zorlanırsa unutma, ciğer kendini en çabuk onaran organ, aklımızda bulunsun.

Buraya taze demlenmiş kahveler koyuyorum. Bilirsin her biri benim için çok önemli. Yıl boyunca sen de denersin, maksat dostluğumuz pekişsin.

Buraya bir silkinti otu koyuyorum. Kırk dert bir arada canına yandığım, kırkına birden deva olsun. Sağlıkla gelsin her bir yeni gün, gerisini biz hallederiz. Değil mi?

Buraya en güzel şarkıları, kimselerle paylaşamadığım çalma listelerimi koyuyorum. Ama müzik konusunda inanıyorum ki çok daha güzelleriyle geleceksin.

Buraya umutlu günler koyuyorum. Yıl boyunca beraber uzanacağımız, gülümsedikçe yaşadığımızı, yaşadıkça güçlendiğimizi fark edeceğimiz, seninle beraber gelecek umutlu günler.

Haydi gel sayın 2019; bekliyorum!


mmxviii.jpg

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s